kredyt firmowy

KREDYT FIRMOWY

Kredyt na rozpoczęcie biznesu

Kredyt na rozpoczęcie biznesu

Każde nowe działalnie wymaga odwagi, wiedzy i determinacji. Dajemy Ci możliwości skupienia się w 100 % na Twoim biznesie. Nie musisz tracić czasu na bieganie po Bankach, nie musisz korzystać z pierwszej napotkanej oferty. Porównanie i przedstawienie aktualnych możliwości ze wszystkich instytucji finansowych odbywa się od razu na spotkaniu.

Do 250.000 zł na dowolny cel

Kredyt obrotowy

Zwiększamy Twój zapas gotówki, pomagamy kupić więcej towaru, poprawiamy płynność przedsiębiorstwa. W skrajnych przypadkach zapewniamy przetrwanie podczas kryzysu lub spadku sprzedaży. Wiemy jak ominąć problemy, które dotykają dziesiątki firm. Pomyśl o tym już dziś.

Preferencyjne warunki

Kredyt z dofinansowaniem z UE

Pomagamy jak tylko możemy. Udostępniamy rozwiązania które dają Tobie tanią gotówkę ale też i pozwalają się rozwijać. Nie hamują procesu rozwoju i nie powodują zbędnych, często skomplikowanych, rozliczeń. Skorzystaj ze wszystkich atutów rynku europejskiego.

Okres kredytowania do 150 miesięcy

Kredyt na rozwój Twojej firmy

Wystartowałeś i przetrwałeś pierwsze miesiące prowadzenia firmy. Przed Tobą nowy etap tworzenia przedsiębiorstwa - zatrudnienie nowych pracowników, zakup środków transportu lub maszyn, z czasem zwiększenie powierzchni biurowych i magazynowych. Jeżeli planujesz się rozwijać jesteśmy dla Ciebie idealnym partnerem.

Kredyt bez zabezpieczeń

Kredyt inwestycyjny

Wiesz jak zarobić pieniądze. Masz dobry pomysł, ale brakuje Ci środków na jego realizację? Pomożemy Ci wybrać odpowiedni kredyt inwestycyjny, który pozwoli Ci na zwiększenie efektywności i konkurencyjności Twojego przedsiębiorstwa.

Inwestycja deweloperska

Inwestycja deweloperska

Od przygotowania biznes planu po obsługę kredytową Twoich klientów. Sprawnie, profesjonalnie - czyli tak jak chciałbyś żeby postrzegali Cię Twoi klienci. Pomożemy Ci w realizacji inwestycji deweloperskiej, przeprowadzimy przez formalności związane z tym przedsięwzięciem w skuteczny i prosty sposób.

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i rodzinnej przez DB Consulting Sp. z o.o. w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego, składania ofert dotyczących inwestowania środków finansowych oraz przedstawiania ofert ubezpieczeniowych przez DB Consulting Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r.)