kredyt gotówkowy

KREDYT GOTÓWKOWY

5 minut

Decyzja kredytowa w 5 min

Zarówno dla Ciebie jak i dla Nas CZAS jest sprawą priorytetową. Dlatego już na spotkaniu jesteś w stanie uzyskać wstępną decyzję kredytową. Minimum formalności oraz możliwość uruchomienia kredytu przez Doradcę Kredytowego DBC to tylko niektóre nasze atuty.

Do 250.000 zł na dowolny cel

Do 250.000 zł na dowolny cel

Wysokie kwoty dostępne dla każdego. Bardzo dobra znajomość rynku kredytowego pozwala Doradcy DBC zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby. Daj się zaskoczyć.

Preferencyjne warunki

Preferencyjne Warunki dla zawodów zaufania publicznego

Zawody zaufania - Doceniamy profesjonalizm i odpowiedzialność płynącą z Twojego zawodu. Jeżeli jesteś lekarzem, architektem, adwokatem, księgowym, radcą prawnym, weterynarzem, stomatologiem, inżynierem budownictwa, itd. Mamy ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Ufamy Tobie, Ty zaufaj nam.

Okres kredytowania do 150 miesięcy

Okres kredytowania - "mniejsza rata"

Kto chce zmniejszyć swoją ratę? Jednak nie zawsze ‘mniejsza rata’ oznacza tańszy kredyt. Tłumaczymy, jak nie wpaść w pułapkę kredytową. Posiadamy wiedzę i możliwości. Przekazujemy Tobie to wszystko podparte praktyką.

Kredyt bez zabezpieczeń

Kredyt bez zabezpieczeń

Sprawdzamy Twoją historię kredytową, nawet tą najgorszą, i dostosowujemy do tego ofertę. Szukamy prostych rozwiązań. Wszystko bez dodatkowych zabezpieczeń: nieruchomości, poręczycieli, żyrantów.

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i rodzinnej przez DB Consulting Sp. z o.o. w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego, składania ofert dotyczących inwestowania środków finansowych oraz przedstawiania ofert ubezpieczeniowych przez DB Consulting Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r.)