kredyt hipoteczny

KREDYT HIPOTECZNY

Środki na wymarzony dom lub mieszkanie

Wiemy, jak ważna decyzja przed Tobą. Decyzja nawet na 30 lat. Dlatego z pełną starannością porównujemy oferty z ponad 20 banków. Robimy to przy Tobie i dla Ciebie. Tu nie ma tajemnic. Tłumaczymy każdy szczegół: ratę, marże, oprocentowanie, ubezpieczenia. Słuchamy i doradzamy.

Wybuduj swój własny DOM

Wybuduj swój własny DOM

Jaki projekt wybrać? Jak uzyskać pozwolenie na budowę? Ile będzie kosztowało wybudowanie? Co z kredytem? A Jak nie dostanę? Jak to wszystko zrobić aby mieć wreszcie swój wymarzony dom?
Te pytania to nasza codzienność.
Przechodzimy razem z Tobą przez cały proces: wybór projektu, jego adaptacja, uzyskiwanie pozwoleń na budowę, wykonanie kosztorysu, skompletowanie dokumentów potrzebnych do banku. Uzyskanie kredytu. BUDOWA i obsługa wypłaty kolejnych transz. Wiedza i doświadczenie = prosto i przyjemnie. Sprawdź nas.

Preferencyjne warunki

Poprawa warunków obecnego kredytu

Każdy z Nas ma kredyt. Brany w różnych bankach, w różnych czasie, na różny okres spłacania. Może warto sprawdzić czy teraz nie ma tańszego rozwiązania? Przygotuj starannie informacje o swoich obecnych kredytach i daj nam znać, że chcesz je sprawdzić. Mailem – oddzwonimy, telefonicznie – odbierzemy.
TO NIC NIE KOSZTUJE. MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ.

Zakup mieszkania na wynajem?

Zakup mieszkania na wynajem?

Tak, będziesz inwestorem. Tak, da się na tym zarobić. Tak, damy Tobie na to kredyt. Tanio, szybko, pewnie - odpowiednio do Twojego pomysłu. Jeżeli to Twoja kolejna nieruchomość, pomożemy zoptymalizować wszystkie razem.
Niech mieszkania na Ciebie pracują.

Kredyt bez zabezpieczeń

Zamiana wielu rat na jedną

Trzy różne raty, jeden debet, dwie karty kredytowe. Mnogość kont do spłaty, różne terminy – jak w tym się połapać? Proponujemy proste rozwiązanie. Wszystkie zobowiązania połączymy w całość. Jedna kwota, jeden termin. Dodatkowo mniejsza rata. Jakie to proste!

Zakup mieszkania na wynajem?

Środki na dowolny cel.

Do każdego kredytu możemy dorzucić górkę… górkę pieniędzy które przeznaczysz na co Tylko chcesz. Remont, wyposażenie albo.. nowy samochód. Nie musisz się z tego rozliczać. Nawet jak wziąłeś już kredyt, albo zabrakło Ci pieniędzy. To działa tak samo. Przychodzisz – dostajesz. Daj znać.

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i rodzinnej przez DB Consulting Sp. z o.o. w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego, składania ofert dotyczących inwestowania środków finansowych oraz przedstawiania ofert ubezpieczeniowych przez DB Consulting Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r.)