lasing

LEASING

Leasing na start

Leasing na start

Właśnie założyłeś Firmę? Potrzebujesz wziąć leasing na rozwój swojego biznesu na zakup; wyposażenia, maszyn czy sprzętu IT? Dobrze trafiłeś! Mamy w ofercie coś dla Ciebie, już od pierwszego dnia działania firmy

Do 250.000 zł na dowolny cel

Leasing zwrotny

Różne są potrzeby naszych Klientów, dlatego staramy się wyjść im naprzeciw i sprostać ich oczekiwaniom. Poszukujesz alternatywnych rozwiązań dla kredytu? Czy słyszałeś o leasingu zwrotnym? To wygodny i szybki sposób na pozyskanie gotówki, w oparciu o refinansowanie posiadanego środka trwałego. W ten sposób firma poprawia swoją płynność finansową, lub pozyskuje środki na inwestycje. Zastanawiasz się nad tą opcją? Zadzwoń lub napisz do nas!

Leasing dla Klienta z BIG i KRD

Leasing dla Klienta z BIG i KRD

Odmówiono Ci finansowania ze względu na negatywny BIK lub wpis do KRD? Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie! My rozumiemy, że w każdej firmie może się zdarzyć chwilowe zablokowanie płatności czy problem z uregulowaniem zobowiązań. Wiele instytucji finansowych przekreśla takich Klientów – u nas możesz dostać ofertę leasingu! Dzięki współpracy z wieloma firmami leasingowymi zawsze znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie! Skontaktuj się z nami! Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Leasing pojazdów powyżej 10 lat

Leasing pojazdów powyżej 10 lat

Zastanawiasz się nad leasingiem używanego samochodu, maszyny czy pojazdu specjalistycznego, a rok produkcji sięga nawet 10 lat wstecz? W naszej ocenie liczy się przede wszystkim wartość przedmiotu leasingu i jego stan techniczny. Zadzwoń i sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Leasing sprzętu od 3000 zł

Leasing sprzętu od 3000 zł

Szukasz leasingu lub kredytu? Zastanawiasz się , która opcja będzie najkorzystniejsza dla Ciebie i Twojej firmy? Skorzystaj z naszych usług; DB Consulting to przede wszystkim; przejrzysta oferta, profesjonalna obsługa, rzetelna informacja. Posiadamy znakomitą ofertę leasingową, dzięki której możesz uzyskać finansowanie już od 3000 zł na; nowoczesny sprzęt komputerowy, drukarki, kopiarki, centralę telefoniczną, sprzęt sieciowy czy system informatyczny. Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami!

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych dotyczących mojej sytuacji finansowej i rodzinnej przez DB Consulting Sp. z o.o. w celu realizacji działań polegających na prowadzeniu doradztwa finansowego, składania ofert dotyczących inwestowania środków finansowych oraz przedstawiania ofert ubezpieczeniowych przez DB Consulting Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r.)